Araç Kiralama

Yüksek kalitede,rahat, konforlu ve bütçenize uygun araç kiralama işlemleriniz için Görel Turizm olarak yılların tecrübesi ile sizlere memnuniyet garantili hizmet vermekteyiz.

Kiralanan tüm araçlar sizlere teslim edilmeden önce gerekli kontrollerden geçer, her türlü bakımı ve temizliği büyük bir titizlik ile yapılır. Sizlere yolculuğunuzun tadını çıkartmak kalır.

Sizleri önemsiyor ve pandemi koşullarında gerekli önlemleri alıp araçları düzenli olarak dezenfekte ediyoruz. Bu sayede herhangi bir korku yaşamadan gönül rahatlığı ile seyahat edebilirsiniz.

Bireysel ya da bir kaç kişi ile yapacağınız seyahatleriniz için küçük otomobiller kiralayacağınız gibi, düğün ya da gezi etkinlikleriniz için servis ve otobüste kiralayabilmektesiniz. Araç filomuz ihtiyaçlarınızı karşılamak için oldukça yeterlidir.

Aracınız herhangi bir sorun çıkması halinde ya da kaza durumlarında sizleri mağdur etmeden işlerinizi gerçekleştirmeniz için başka bir araç teslim edilmektedir.

Geniş araç ağımız ile istekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere uygun aracı teslim ediyoruz.

Bizler ile iletişime geçmeniz halinde deneyimli kadromuz sizden gerekli bilgileri alıp, uygun aracı rezervasyonu yapılan süre için sizlere teslim edeceklerdir.

Kiralama işleminden sonra araç ile ilgi her türlü sorun için bizlerle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Önceliğimiz
Müşteri Memnuniyeti...


Copyright © 2022 Görel Turizm Taşımacılık Gıda İnşaat Tekstil San. Ve Tic. Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.
Site Tasarımı & Seo: Yusuf Acet

Hemen Arayın