Özel Transfer Hizmeti

Görel Turizm olarak özel transfer hizmeti alacak olan yolcularımıza konfor açısından en yüksek standartlar sağlamaktayız.

Özel transfer hizmeti, standart transfer hizmetlerinden farklı olarak bireysel olarak siz, aileniz ya da arkadaşlarınız ile VIP araçla oldukça konforlu bir şekilde seyahat hizmeti almanızdır.

Uzak ya da yakın farketmeksizin seyahat hizmetlerinizi yüksek kalitede sizlere sunmaktayız.

İş toplantıları, havaalanı karşılamaları ya da misafirlerin otelde karşılanması için 7/24 hizmet vermekteyiz.

Son derece konforlu ve rahat seyahat edebileceğiniz araçlarımızın bakımları ve kontrolleri düzenli olarak yapılmaktadır.

Uzun yıllardır deneyim kazanmış olan, profesyonel ve eğitimli sürücülerimiz ile size sadece yolculuğunuzun keyfini çıkartmak kalıyor. Geri kalan herşey Görel Turizm olarak bizler tarafından düşünülüyor.

Deneyimli sürücülerimiz trafiğin yoğun olduğu bölge ve saatlerde sizler için en uygun rotayı oluşturup zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor.

Araçlarımızda hijyene son derece dikkat ettiğimiz noktalardan biridir. Sağlığınızı önemsiyor ve araçlarımızı düzenli olarak dezenfekte ediyoruz.

Bizler ile iletişim kurmanız halinde temsilcilerimiz sizinle görüşüp, rezervasyonu yapıp sizin için uygun aracın hazırlanmasını sağlayacaklardır. Sizler beklentinizin üzerinde keyifli ve konforlu bir yolculuk yapmaya hazır olun.

Önceliğimiz
Müşteri Memnuniyeti...


Copyright © 2022 Görel Turizm Taşımacılık Gıda İnşaat Tekstil San. Ve Tic. Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.
Site Tasarımı & Seo: Yusuf Acet

Hemen Arayın