Hakkımızda

Görel Turizm, insanların kaliteli ve güvenilir bir taşımacılık hizmetine ulaşması gerektiğini düşünerek 2000 yılında kuruldu. Şirket; o günlerden bugüne kadar büyüyüp gelişip, kendine müşteri memnuniyetini amaç edinerek Personel Taşımacılığı, Okul Servisi Taşımacılığı, Özel Transfer Hizmeti ve Araç Kiralama gibi hizmetlerle sektöre kaliteli ve güvenilir bir taşımacılık olgusunu sunup sektörün gereksinimlerine kolayca cevap vermektedir.

Görel Turizm’in kadrosu müşterileri memnun edebilmek için; hem müşteri ilişkilerinde hem araç kadrolarında genç, dinamik, güler yüzlü, anlayışlı, profesyonel ve alanında uzman personellerle donanmıştır. Ayrıca şirketin kadrosu her zaman taşımacılık alanında eğitimli ve donanımlı olmasıyla seyahatlerinizde veya aldığınız hizmetlerde her zaman mutlu ve memnun bir şekilde ayrılmanızı sağlar.

Daima öncü, çağına uygun ve yenilikçi bir taşımacılık hizmetini hedef noktası olarak seçen Görel Turizm için kaliteli ve güvenilir hizmet ve müşteri memnuniyeti verdiği hizmetlerde en önemli noktadır. Görel Turizm’le irtibata geçtiğiniz ilk andan itibaren sizi karşılayan güler yüzlü müşteri temsilcilerimizle, seyahatinizdeki veya hizmet alımınızdaki konforunuz başlar. Alanında profesyonel çalışanlar ve yeni araçlarımızla da bu konfor seyahatiniz veya hizmet alımınız sona erinceye kadar devam eder. Geçen yıllar boyunca müşteri memnuniyeti açısında sektörde öncü haline gelmiş Görel Turizm yeni araçları, güler yüzlü, profesyonel ve eğitimli personel kadrosu, kaliteli ve güvenilir hizmeti, çağdaş ve yenilikçi vizyonuyla sektörde ileri gelen firmalardan olmaya devam edecektir.

Önceliğimiz
Müşteri Memnuniyeti...

Personel Taşımacılığı

İş yerinizde çalışan çalışanlarınızı sizler için en iyi şekilde güvenilir konforlu bir şekilde evlerine taşımaktayız.

Okul Servis Taşımacılığı

Küçük çocuklarınızı son derece güvenlikli araçlarımızla ehliyet kemerleri bağlı olarak uzman şoförlerimizle taşımaktayız.

Özel Transfer Hizmeti

Son derece lüks, konforlu geniş VİP araçlarımızla işinde uzman şoförlerimiz ile birlikte sizler için en iyi hizmeti sunmaktayız.

Araç Kiralama

Size ve bütçenize uygun, kişi sayınıza göre istediğiniz en iyi aracı kiralamakta size en iyi şekilde destek olmaktayız.

Copyright © 2022 Görel Turizm Taşımacılık Gıda İnşaat Tekstil San. Ve Tic. Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.
Site Tasarımı & Seo: Yusuf Acet

Hemen Arayın