Okul Servis Taşımacılığı

Geleceğimiz olan öğrencilerin okul ve evleri arasındaki taşıma işleminin büyük bir sorumluluk olduğunun bilinci ile Görel Turizm olarak siz velilerin aklında soru işareti bırakmadan, öğrencilerimizi güvenle taşımak ilk önceliğimizdir.

Okul servis taşımacılığı yaparak öğrencilerin ev ve okulları arasında güvenilir bir köprü olmanın gururu ile her gün işimizi severek yapmaktayız.

Okul servis taşımacılığı yapan sürücülerimiz ve hosteslerimiz titizlik ile seçilip, almaları gereken eğitimlerden sonra göreve başlamaktadırlar. Oldukça profesyonel, dikkatli ve öğrenci taşıyor olmanın farkındalığı ile hareket eden şoför ve hostes arkadaşlarımız tüm yükümlülüklerini eksiksiz bir şekilde yerine getirmektediler.

Biz Görel Turizm olarak anaokulundan liseye kadar tüm öğrencilerimizin güvenle ve konforlu bir şekilde seyahat etmelerini sağlıyor, onları ev ve okulları arasında taşıyıp gün sonunda ailelerine keyifli bir şekilde teslim etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Şirketimizin okul servis taşımacılığı için tercih ettiği araçlar Servis araçları yönetmeliği’ne uygun bir şekilde güvenlik önlemleri kapsamında dizayn edilmiştir ve araçlar düzenli bir şekilde titizlik ile kontrol edilmektedir.

Velilerimiz servis hosteslerimize öğrencinin tüm taşıma süreci boyunca istedikleri zaman ulaşabilmektedirler.

Görel Turizm, okul servis taşımacılığını seçip yavrunuzun güvenle ve huzurla evden okula okuldan eve seyahat etmesini tercih etmek siz anne babaların içinin rahat olmasını sağlayacaktır.

Önceliğimiz
Müşteri Memnuniyeti...


Copyright © 2022 Görel Turizm Taşımacılık Gıda İnşaat Tekstil San. Ve Tic. Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.
Site Tasarımı & Seo: Yusuf Acet

Hemen Arayın